خدمات پژوهشی شرکت سینا طب ژن آزما

راهنمایی در کلیه مراحل تحقیق و پایان نامه با نظارت پژوهشگران متخصص دانشگاهی: خدمتی نوین از شرکت سیناطب ژن آزما

متخصصان دانشگاهی ما در شرکت سینا طب ژن آزما آمادگی دارند از صفر تا صد در کنار پژوهش های شما باشند. خدمات مشاوره انواع پژوهش، شامل پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حیطه های بیومدیکال (ژنتیک، بیوتکنولوژی، پزشکی مولکولی، علوم سلولی-مولکولی، داروسازی، پزشکی، …) شرکت سینا طب ژن آزما به شرح زیر می باشد:

  • راهنمایی و کمک به دانشجویان در انتخاب موضوع: در این مرحله و با هماهنگی کامل با تیم پژوهشی شما در دانشگاه محل تحصیل، مشاوره کامل جستجو در منابع علمی، بررسی تکراری نبودن موضوع پایان نامه، برآورد تقریبی هزینه و قابلیت پیاده سازی و اجرای کار آزمایشگاهی انجام خواهد پذیرفت.
  • راهنمایی و مشاوره در نگارش پروپوزال: در صورت تایید موضوع، مشاوره تخصصی برای نگارش استاندارد پروپوزال برای شما صورت خواهد پذیرفت. بعد از تایید پروپوزال، می توانید از ادامه ی خدمات مشاوره ای ما برای به سرانجام رساندن پایان نامه یا تحقیق تان بهره ببرید.
  • راهنمایی و مشاوره انجام قسمت آزمایشگاهی/جمع آوری داده/آنالیز داده: بسته به موضوع تحقیق تان، متخصصان شرکت ما می توانند در بهینه سازی تکنیک های آزمایشگاهی، تهیه پرسشنامه، جمع آوری داده، آنالیزهای بیوانفورماتیکی، آنالیز داده های زیستی در کنار شما باشند تا در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت، قسمت آزمایشگاهی/عملی/جمع آوری داده تحقیق خود را به اتمام برسانید.
  • مشاوره نگارش پایان نامه: در حین انجام کار عملی و قسمت آزمایشگاهی، بایستی نگارش پایان نامه خود را نیز آغاز نمایید. متخصصان ما در شرکت سینا طب ژن آزما با بیش از دو دهه تجربه تحقیق و پژوهش دانشگاهی، به شما مشاوره ی تخصصی و با جزییات کامل ارائه خواهند کرد بطوریکه بتوانید یک پایان نامه اصیل و آکادمیک را ارائه دهید. مشاوره در این مرحله شامل راهکارهای جلوگیری از سرقت ادبی و پلاجیاریسم نیز خواهد بود.

فرم همکاری‌های پژوهشی